Cena biletów rośnie za:

dni
godzin
minut
sekund

Pomagamy w zdaniu matury

uczniom co drugiej polskiej szkoły

Logo Maturalni svg

Nasze wartości:

Do 2025 roku nasza platforma będzie najbardziej innowacyjnym miejscem polskiej edukacji w Internecie!

Logo Maturalni svg

Z nami osiągniesz cel!

Od 2020 roku całe nasze życie poświęcamy temu, by młodzi ludzie mogli bez przeszkód dostawać się na studia marzeń. W ciągu ostatnich 2 lat Maturalni okazali się sposobem na skuteczne przygotowanie do matury dla 100 000 maturzystów!
Każdego dnia chcemy oszczędzać Wasz czas i pomagać Wam w spełnianiu maturalnych marzeń! ❤️

Oszczędzisz swój czas

Wiedza szkolna, wiedza maturalna, a to co realnie przydaje się na maturę to często 3 zupełnie inne rzeczy. Okroiliśmy dla Was materiał tak, byś mógł zdać maturę nawet na 90%+ nie tracąc czasu!

Wejdziesz autostradę prowadzącą do celu!

Każdy nauczyciel ma swój sposób na naukę i nie wiadomo kogo słuchać. My zaufaliśmy tym, którzy od wielu lat zgromadzili tysiące historii "od zera do 90% na maturze". Czasami nie ma sensu wynajdować koła na nowo i warto pójść sprawdzoną ścieżką (właściwie to maturalną autostradą).

Spełnisz marzenia o topowym uniwersytecie!

Mamy na to sposoby! Stale organizujemy darmowe szkolenia z doradcami kariery, którzy wskazują jak "na skróty" dostać się na prestiżowe studia! Nasi pozostali eksperci zadbają już, by zapewnić Ci tam "przepustkę" w postaci wybitnie napisanej matury! <3

Jakość najlepsza na rynku

Każdą z lekcji nagraliśmy współpracując z ludźmi, którzy mają doświadczenie w produkcji telewizyjnej.

Najlepsi nauczyciele

Twórcy kursów na naszej platformie to cała pierwsza liga polskich nauczycieli. Jest z nami najlepszy nauczyciel w Polsce, najbardziej znana nauczycielka w Polsce, Egzaminatorzy CKE oraz Egzaminatorzy, którzy układali matury. Każdy nauczyciel ma wspaniałą osobowość i pasję do przedmiotu, którego naucza!

Pełna zgodność z CKE

Każdy materiał nim trafi na platformę jest weryfikowany przez kilka osób, a ostatecznie potwierdza go sam egzaminator CKE. Wszystko czego dowiesz się z platformy, przyda Ci się na maturze.

Logo Maturalni svg

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą nietuzinkowi ludzie. W składzie mamy najlepszych maturzystów w Polsce, nagradzanych działaczy społecznych, laureatów i finalistów 15 olimpiad, szkoleniowców i trenerów.

Izabela Peret

Co-Founder

Monika Saj

Co-Founder

Wiktoria Noga

Co-Founder

Sebastian Peret

CEO

Nataniel Brożnowicz

Co-Founder

Mateusz Gujda

CTO

Logo Maturalni svg

Partnerzy

Podmioty, które wspirają nas w tworzeniu innowacyjnych projektów i edukacji przyszłości.