Cena wzrasta za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bułgaria

Złote Piaski

Gotowi na przygodę życia?!
Szykujemy dla Was projekt na miarę Maturalnych i ekipy ST!
10 dni pełnych koncertów, imprez na plaży, i wschodów słońca w gronie przyjaciół!

4-13 września

Ten okres Twojego życia zapamiętasz na zawsze! Codzienne imprezy, wycieczki, atrakcje i setki nowych znajomych.

+500 uczestników

#WażneZkim
Wśród tylu osób z pewnością znajdziesz takie, które podzielać będą Twój imprezowy vibe!

ALL INCLUSIVE

Pełne wyżywienie, drinki bez limitu, a nawet godzinny open bar w partnerskich klubach. PRAWDZIWE ALL INCLUSIVE!

Hotel z plażą

"Imprezoodporny" hotel nad samym morzem jest czymś czego nie mogło zabraknąć! Piękny widok z okna masz w pakiecie!

Najważniejsze informacje

Złote Piaski | Bułgaria

Do dyspozycji mamy 3-gwiazdkowy*** hotel przy samym morzu!

Termin: 4-13 września 2023

Liczyć możemy na bezchmurne niebo i średnią temperaturę na poziomie 28 stopni!

+500 uczestników

Będzie to prawdopodobnie największy CAMP na jakim kiedykolwiek był*ś!

TRUE ALL INCLUSIVE

Pełne wyżywienie i drinki w hotelu, OPEN BAR na plaży, a nawet bezpłatny wstęp na imprezy do najlepszych klubów w okolicy! Nie musisz mieć przy sobie ani złotówki, by w pełni korzystać z atrakcji, konkursów, zabaw i koncertów!

Imprezowy autokar

Na miejsce wyjeżdżamy z największych miast w Polsce! Komfort podróży gwarantują nowiutkie autobusy z klimatyzacją, wygodnymi fotelami i imprezowym klimatem, który będzie w nich panował!

OPIEKUNOWIE Ekipa Maturalnych i ST

Uczestnikiem wyjazdu może być tylko osoba pełnoletnia. Nikt nie nakazuje Ci więc co masz robić. Jedziesz na camp pełen atrakcji i aktywności dodatkowych, ale TYLKO TY decydujesz w których chcesz brać udział. Naszym zadaniem jest zadbać o to by niezależnie od dokonywanych przez Ciebie wyborów - to były najlepsze wakacje w Twoim życiu!

Złote Piaski

Złote Piaski to idealne miejsce na wakacje dla młodych ludzi, którzy szukają wypoczynku, imprezowania i pięknych widoków. Zrelaksuj się na białych plażach, wybierz się na wycieczki i odkryj uroki tego malowniczego kurortu nad Morzem Czarnym.

Active beach

Aktywny plażing! Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Red Cup

Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST i Maturalnych! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! 😉

Hawai Party

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

Foam party

Bawisz się w największym otwartym basenie w Złotych Piaskach – Mega Park Dolphin, w którym jest pełno piany! Bierzemy stroje kąpielowe i w drogę. W cenie open bar przez godzinę.

Bar Tour

Najlepsza szansa, żeby poznać bary i kluby w Złotych Piaskach! Do tego animacje prowadzone przez niezawodny PARTY SQUAD, który rozkręci tą imprezę. W każdym z tych miejsc WELCOME SHOT albo WELCOME DRINK w cenie!

Beach party

Beach Party w najnowszym i najmodniejszym PR Beach Bar. Open bar dostępny jest przez 1,5h, plus animacje prowadzone przez Party Squad! Następnie zapraszamy na after party w klubie PR Club.

Karta Klubowa

To uczucie kiedy podchodzisz do bramki w klubie, pokazujesz kartę i nic nie płacisz... Tutaj jest to możliwe! Oszczędzasz nawet 300 zł! 🙂

UV Party

Format imprezy, której nie trzeba opisywać! Najpierw malujemy się farbkami, a potem lecimy w melanż. Proste? Proste! 😉

White Party

White party zostanie w waszej pamięci na długo długo po wyjeździe. Poczujcie się jak gwiazdy Hollywood bierzcie markery w dłoń i do roboty! Niech każdy zostawi po sobie ślad w formie podpisu na koszulce nowych znajomych. Myślisz, że starczy Ci miejsca żeby zebrać wszystkie?

Gwiazda campu

Tribbs

TRIBBS może być nową twarzą na scenie DJ-skiej, ale za zamkniętymi drzwiami współpracował już z najlepszymi w branży – od Olivera Heldensa po R3haba. Rok 2022 to rok, w którym TRIBBS wyskoczył na pierwszy plan – stając się najczęściej słuchanym DJ-em w Polsce, a także artystą nr 1 na RFM FM – dzięki singlowi “Ghost”. Jego cover “Zatańczysz ze mną” gościł na 1 miejscu karty na czasie YouTube. Na scenie supportował największych DJ-ów, takich jak Tiësto, Acraze i Mike Williams, grając niezwykłe mash-upy, jakich wcześniej nie słyszeliście. Ma kilka nadchodzących kolaboracji z największymi DJ-ami i wokalistami, a na jego pokładzie znajdują się najlepsze wytwórnie taneczne na świecie.

Summer CAMP

Złote Piaski

Cena w przedsprzedaży:

2549 PLN

-100zł zniżki dla uczniów Maturalnych!

Co zawiera?

A także:

Rezerwacji biletów dokonuje się przez stronę ST.pl

Organizatorem imprezy turystycznej w rozumieniu Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017r. jest ST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, KRS 0000797889.

Wybierasz się większą ekipą?

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy specjalną ofertę dla całej ekipy!